Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy R.3

 

KWALIFIKACYJNY KURS ZAWODOWY -

Prowadzenie produkcji rolniczej

 

Informacja dla uczestników KKZ2

W sekretariacie szkoły są do odbioru indywidualne harmonogramy zdawania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.

 

>>>Informacja o sposobie organizacji i przeprowadzania Egzaminu<<<    >>click<<

 

Planowane terminy zjazdów

19-21.10.2018 r.

26 – 28.10.2018 r.

16-18.11.2018 r.

23-25.11.2018 r.

30.11.-02.12.2018 r.

07-09.12.2018 r.

14-16.12.2018 r.

 

Plan zajęć  16-18.11.2018 r.

2 KKZ ( semestr 3 ) sala nr 19

Dzień

Godzina

Przedmiot

Wykładowca

Piątek

16.11

16:00 – 16:45

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

16:50 – 17:35

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

17:40 – 18:25

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

18:30 – 19:15

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

Sobota

17.11

8:00 – 8:45

Język angielski w rolnictwie

M. Matura

8:50 – 9:35

Język angielski w rolnictwie

M. Matura

9:40 – 10:25

Język angielski w rolnictwie

M. Matura

10:30 – 11:15

Język angielski w rolnictwie

M. Matura

11:30 – 12:15

Technika w rolnictwie

K. Opaliński

12:20 – 13:05

Technika w rolnictwie

K. Opaliński

13:10 – 13:55

Technika w rolnictwie

K. Opaliński

14:00 – 14:45

Technika w rolnictwie

K. Opaliński

Niedziela

18.11

8:00 – 8:45

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

8:50 – 9:35

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

9:40 – 10:25

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

10:30 – 11:15

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

11:30 – 12:15

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

12:20 – 13:05

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

13:10 – 13:55

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

14:00 – 14:45

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

1 KKZ ( semestr 1 ) sala nr 18

Dzień

Godzina

Przedmiot

Wykładowca

Piątek

16.11

16:00 – 16:45

Przepisy ruchu drogowego

T. Borys

16:50 – 17:35

Przepisy ruchu drogowego

T. Borys

17:40 – 18:25

Przepisy ruchu drogowego

T. Borys

18:30 – 19:15

Przepisy ruchu drogowego

T. Borys

19:20 – 20:05

Przepisy ruchu drogowego

T. Borys

Sobota

17.11

8:00 – 8:45

BHP w rolnictwie

Z. Wojszko

8:50 – 9:35

BHP w rolnictwie

Z. Wojszko

9:40 – 10:25

Technika w rolnictwie

Z. Wojszko

10:30 – 11:15

Technika w rolnictwie

Z. Wojszko

11:30 – 12:15

Produkcja zwierzęca

T. Ratkowski

12:20 – 13:05

Produkcja zwierzęca

T. Ratkowski

13:10 – 13:55

Produkcja roślinna

T. Ratkowski

14:00 – 14:45

Produkcja roślinna

T. Ratkowski

Niedziela

18.11

8:00 – 8:45

Pracownia produkcji rolniczej

M. Wasiek

8:50 – 9:35

Pracownia produkcji rolniczej

M. Wasiek

9:40 – 10:25

Pracownia produkcji rolniczej

M. Wasiek

10:30 – 11:15

Pracownia produkcji rolniczej

M. Wasiek

11:30 – 12:15

Pracownia produkcji rolniczej

M. Wasiek

12:20 – 13:05

Pracownia produkcji rolniczej

M. Wasiek

13:10 – 13:55

Pracownia produkcji rolniczej

M. Wasiek

14:00 – 14:45

Pracownia produkcji rolniczej

M. Wasiek

 

Plan zajęć  23-25.11.2018 r.

2 KKZ ( semestr 3 ) sala nr 19

Dzień

Godzina

Przedmiot

Wykładowca

Piątek

23.11

16:00 – 16:45

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

16:50 – 17:35

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

17:40 – 18:25

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

18:30 – 19:15

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

Sobota

24.11

8:00 – 8:45

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

8:50 – 9:35

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

9:40 – 10:25

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

10:30 – 11:15

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

11:30 – 12:15

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

12:20 – 13:05

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

13:10 – 13:55

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

14:00 – 14:45

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

Niedziela

25.11

8:00 – 8:45

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

8:50 – 9:35

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

9:40 – 10:25

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

10:30 – 11:15

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

11:30 – 12:15

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

12:20 – 13:05

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

13:10 – 13:55

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

14:00 – 14:45

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

1 KKZ ( semestr 1 ) sala nr 18

Dzień

Godzina

Przedmiot

Wykładowca

Piątek

23.11

16:00 – 16:45

Przepisy ruchu drogowego

T. Borys

16:50 – 17:35

Przepisy ruchu drogowego

T. Borys

17:40 – 18:25

Przepisy ruchu drogowego

T. Borys

18:30 – 19:15

Przepisy ruchu drogowego

T. Borys

Sobota

24.11

8:00 – 8:45

Działalność gosp. w produkcji rol.

Z. Wojszko

8:50 – 9:35

Działalność gosp. w  produkcji rol.

Z. Wojszko

9:40 – 10:25

Technika w rolnictwie

Z. Wojszko

10:30 – 11:15

Technika w rolnictwie

Z. Wojszko

11:30 – 12:15

Produkcja zwierzęca

T. Ratkowski

12:20 – 13:05

Produkcja zwierzęca

T. Ratkowski

13:10 – 13:55

Produkcja roślinna

T. Ratkowski

14:00 – 14:45

Produkcja roślinna

T. Ratkowski

Niedziela

25.11

8:00 – 8:45

Pracownia produkcji rolniczej

M.Wasiek

8:50 – 9:35

Pracownia produkcji rolniczej

M.Wasiek

9:40 – 10:25

Pracownia produkcji rolniczej

M.Wasiek

10:30 – 11:15

Pracownia produkcji rolniczej

M.Wasiek

11:30 – 12:15

Pracownia produkcji rolniczej

M.Wasiek

12:20 – 13:05

Pracownia produkcji rolniczej

M.Wasiek

13:10 – 13:55

Pracownia produkcji rolniczej

M.Wasiek

14:00 – 14:45

Pracownia produkcji rolniczej

M.Wasiek

 

Plan zajęć  30.11-2.12.2018 r.

2 KKZ ( semestr 3 ) sala nr 19

Dzień

Godzina

Przedmiot

Wykładowca

Piątek

30.11

16:00 – 16:45

Produkcja roślinna

H. Plichta

16:50 – 17:35

Produkcja roślinna

H. Plichta

17:40 – 18:25

Produkcja roślinna

H. Plichta

18:30 – 19:15

Produkcja roślinna

H. Plichta

Sobota

01.12

8:00 – 8:45

Język angielski w rolnictwie

M. Matura

8:50 – 9:35

Język angielski w rolnictwie

M. Matura

9:40 – 10:25

Produkcja roślinna

H. Plichta

10:30 – 11:15

Produkcja roślinna

H. Plichta

11:30 – 12:15

Technika w rolnictwie

K. Opaliński

12:20 – 13:05

Technika w rolnictwie

K. Opaliński

13:10 – 13:55

Technika w rolnictwie

K. Opaliński

14:00 – 14:45

Technika w rolnictwie

K. Opaliński

Niedziela

02.12

8:00 – 8:45

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

8:50 – 9:35

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

9:40 – 10:25

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

10:30 – 11:15

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

11:30 – 12:15

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

12:20 – 13:05

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

13:10 – 13:55

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

14:00 – 14:45

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

1 KKZ ( semestr 1 ) sala nr 18

Dzień

Godzina

Przedmiot

Wykładowca

Piątek

30.11

16:00 – 16:45

Działalność gosp. w produkcji rol.

Z. Wojszko

16:50 – 17:35

Działalność gosp. w  produkcji rol.

Z. Wojszko

17:40 – 18:25

Technika w rolnictwie

Z. Wojszko

18:30 – 19:15

Technika w rolnictwie

Z. Wojszko

19:20 – 20:05

BHP w rolnictwie

Z. Wojszko

Sobota

        01.12

8:00 – 8:45

Produkcja zwierzęca

T. Ratkowski

8:50 – 9:35

Produkcja zwierzęca

T. Ratkowski

9:40 – 10:25

Produkcja zwierzęca

T. Ratkowski

10:30 – 11:15

Produkcja zwierzęca

T. Ratkowski

11:30 – 12:15

Produkcja roślinna

T. Ratkowski

12:20 – 13:05

Produkcja roślinna

T. Ratkowski

13:10 – 13:55

Produkcja roślinna

T. Ratkowski

14:00 – 14:45

Produkcja roślinna

T. Ratkowski

Niedziela

     02.12

8:00 – 8:45

Pracownia produkcji rolniczej

M. Wasiek

8:50 – 9:35

Pracownia produkcji rolniczej

M. Wasiek

9:40 – 10:25

Pracownia produkcji rolniczej

M. Wasiek

10:30 – 11:15

Pracownia produkcji rolniczej

M. Wasiek

11:30 – 12:15

Pracownia produkcji rolniczej

M. Wasiek

12:20 – 13:05

Pracownia produkcji rolniczej

M. Wasiek

13:10 – 13:55

Pracownia produkcji rolniczej

M. Wasiek

14:00 – 14:45

Pracownia produkcji rolniczej

M. Wasiek

 

Plan zajęć  7- 9.12.2018 r.

2 KKZ ( semestr 3 ) sala nr 19

Dzień

Godzina

Przedmiot

Wykładowca

Piątek

07.12

16:00 – 16:45

Technika w rolnictwie

K. Opaliński

16:50 – 17:35

Technika w rolnictwie

K. Opaliński

17:40 – 18:25

Technika w rolnictwie

K. Opaliński

18:30 – 19:15

Technika w rolnictwie

K. Opaliński

Sobota

08.12

8:00 – 8:45

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

8:50 – 9:35

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

9:40 – 10:25

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

10:30 – 11:15

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

11:30 – 12:15

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

12:20 – 13:05

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

13:10 – 13:55

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

14:00 – 14:45

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

Niedziela

09.12

8:00 – 8:45

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

8:50 – 9:35

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

9:40 – 10:25

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

10:30 – 11:15

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

11:30 – 12:15

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

12:20 – 13:05

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

13:10 – 13:55

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

14:00 – 14:45

Pracownia produkcji rolniczej

R. Komorowski

1 KKZ ( semestr 1 ) sala nr 18

Dzień

Godzina

Przedmiot

Wykładowca

Piątek

07.12

16:00 – 16:45

Produkcja roślinna

T. Ratkowski

16:50 – 17:35

Produkcja roślinna

T. Ratkowski

17:40 – 18:25

Produkcja zwierzęca

T. Ratkowski

18:30 – 19:15

Produkcja zwierzęca

T. Ratkowski

Sobota

08.12

8:00 – 8:45

Działalność gosp. w produkcji rol.

Z. Wojszko

8:50 – 9:35

Działalność gosp. w produkcji rol.

Z. Wojszko

9:40 – 10:25

Technika w rolnictwie

Z. Wojszko

10:30 – 11:15

Technika w rolnictwie

Z. Wojszko

11:30 – 12:15

Produkcja zwierzęca

T. Ratkowski

12:20 – 13:05

Produkcja zwierzęca

T. Ratkowski

13:10 – 13:55

Produkcja zwierzęca

T. Ratkowski

14:00 – 14:45

Produkcja roślinna

T. Ratkowski

Czytany 4151 razy

Odwiedziło nas

3946592
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Razem
7
12158
12165
3816049
145960
297998
3946592

Twoje IP: 54.84.236.168
2018-12-10 00:05

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Stanisława Staszica

ul. Szkolna 2 83-115 Swarożyn

tel/fax 58 536 93 93

e-mail: szkola@zsckrswarozyn.pl

www.zsckrswarozyn.pl

ZSCKR na Facebook'u

Mapa