Tuż za podium w Powiatowej Licealiadzie w Tenisie Stołowym

5.12.2017 w II LO w Tczewie odbyły się zawody w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Nasze reprezentacje po bardzo dobrych zawodach zajęły miejsca tuż za podium. W kategorii dziewcząt brało udział 7 reprezentacji, naszą szkołę reprezentowały

Natalia Raczkowska i Małgorzata Buławska. Dziewczyny po bardzo ambitnej walce minimalnie uległy w walce o 3 miejsce.

W kategorii mężczyzn startowało 9 reprezentacji. Naszą szkołę reprezentowali :

Bartłomiej Kujawski , Michał Lange i Kamil Staszko. Panowie podobnie do dziewcząt po bardzo ambitnej walce minimalnie ( 2 do 3) przegrali wejście do ścisłego finału i zostali sklasyfikowani na 4 miejscu.

Gratulujemy sportowej postawy , zaangażowania i życzymy sukcesów na kolejnych zawodach sportowych. Więcej informacji , tabele i wyniki z całych zawodów oraz bardzo obszerną relację zdjęciową znajdziecie na stronie         www.pcs.tczew.pl